Grupy szkolne 

Autorskie programy animacyjne sprawią, że każda wycieczka szkolna będzie niezapomniana. 

Wybierz atrakcje, które najbardziej Ci się podobają. 

Pamiętaj – animacje prowadzimy w ośrodku wypoczynkowym Leśna Ryba, ale na specjalne życzenie klienta możemy przyjechać w inne miejsce.

 

Wioska Indiańska

Program animacyjny, w czasie którego poznajemy kulturę Indian. Wcielamy się w role rdzennych mieszkańców wioski i wykonujemy codzienne zadania:  polowanie na bizony, rozpalanie indiańskiego ogniska za pomocą łuków ogniowych, tworzenie indiańskich pióropuszy, nauka tańca indiańskiego wraz z typowymi instrumentami muzycznymi.   

 

Gra terenowa „Krasnoludy”

Zaprojektowana na wzór pokoju zagadek, tak zwanego „Escape Room”. Zadaniem uczestników, jest wejście do świata Krasnoludów w celu odnalezienia zaginionego skarbu. W dotarciu do celu pomogą kuferki, zawierające cenne wskazówki. 

 

Archery Tag   Absolutny HIT

Gra zespołowa pochodząca z USA łącząca w sobie elementy gry w paintball-a, łucznictwa i gry w dwa ognie. Do gry wykorzystuje się specjalnie przygotowane łuki oraz strzały zakończone piankowymi grotami. Doskonale integruje, zapewnia świetną zabawę i pozwala odreagować stres.

Bezludna Wyspa

Program animacyjny,  w czasie  którego uczestnicy wcielają się w rolę rozbitków, aby przetrwać, muszą zorganizować sobie życie na wyspie. W programie między innymi wznoszenie pierwszych budowli, stanowienie prawa i zdobywanie pożywienia.

 

Wielkie budowanie 

Większość z nas z uśmiechem wspomina zabawę ,,klockami Lego”. Wszyscy wiemy, że to kreatywna zabawa pobudzająca wyobraźnię, ucząca strategicznego myślenia i doskonale integrująca. Każdą zabawę prowadzi animator, który stymuluje działania grupy. W czasie zabawy uczestnicy: wykonują budowle znane na całym świecie, projektują własne maszyny.        

Olimpiada klasowa

-przeciąganie liny

-skoki w workach

-rzuty do celu 

-transport wody

-rzut w dal kaloszem 

-zawody w nartach 3 os

– pokonanie trasy na airwheel-u  

 

Lokalizacja

 

Park Linowy – największy na Pojezierzu Łęczyńsko – Włodawskim

– trasa łatwa – 18 przeszkód – 25 zł

– trasa średnia – 29 przeszkód – 30 zł

– trasa trudna – 22 przeszkód – 30 zł