Organizujemy 

  • imprezy: firmowe, integracyjne, motywacyjne, tematyczne   
  • pikniki: rodzinne, okolicznościowe
  • wieczory: kawalerskie,  panieńskie

Działamy 

  • weryfikując potrzeby klienta
  • zachowując najwyższą jakość 
  • z indywidualnym podejściem
  • z pasją
  • dbając o najmniejszy szczegół

Tworząc każdą z naszych ofert towarzyszy nam motto o krok do przodu. Nie wzbraniamy się przed urzeczywistnianiem marzeń. Dobra zabawa, duża ilość endorfin i uśmiech na twarzy to podstawa dobrej imprezy.

Nowości

Twoja impreza będzie niezwykła, niezapomniana, pozostawi  w pamięci gości wiele pozytywnych emocji. Ponadto wybór nowoczesnych, oryginalnych atrakcji  wzmacnia dobry  wizerunek Twój i Twojej firmy

– Archery Tag

Amerykańska gra łącząca w sobie elementy: paintball-a, łucznictwa i gry w dwa ognie. Dynamiczna zabawa wyzwalająca dużo emocji. W czasie jednej gry spalamy ok. 600 Kcal. Więcej szczegółów w zakładce Archery Tag.

– Wyścigi samochodzikami Rc 

Wyścigi zdalnie sterowanymi samochodami, osiągającymi prędkość ponad 50 km/h
Pojazdy wykonane są w skali 1:10, wiernie odzwierciedlają amerykańskie Monster Truck.
Wyścigi rozgrywane są na specjalnie przygotowanym torze z przeszkodami.

– Przejażdżki na air-wheel-u

Dwukołowy, jednoosobowy pojazd elektryczny, zasilany z wbudowanych akumulatorów, kontrolowany przez komputer pokładowy, który jest odpowiedzialny za utrzymanie równowagi.

– Przeprawa  na tratwach

Oryginalna atrakcja, którą można wykorzystać na wiele sposobów (przeprawa przez rzekę, leniwe dryfowanie po zbiorniku, zawody połów ryb). Każdą tratwą można sterować z lądu i  na życzenie klienta możemy zamówić spersonalizowane żagle. 

– Fotobudka z personalizacją 

Nic tak nie bawi uczestników imprezy jak robienie sobie wspólnych zdjęć w różnych kompozycjach, przebraniach. Fotobudka na imprezie promocyjnej to idealne  rozwiązanie, ponieważ goście zabierają ze sobą ramkę z Twoim logo, co jakiś czas patrzą na nią utrwalając pozytywne emocje związane z firmą.

Zamki dmuchane

Bez tych urządzeń nie wyobrażamy sobie: pikników, imprez plenerowych. 

Nasze dmuchańce:

Zjeżdżania Smerf  (8,2 x 7,0 x 6,0 m DxSZxW)  Absolutny HIT   

Multi-Play Krówka (5,6 x 5,0 x 3,2 m DxSZxW)

mini zamek ze zjeżdżalnią (4,5 x 4,0 x 2,5 m DxSZxW)

mini zamek (3,75 x 2,75 x 1,90 m DxSZxW)

Zamki dmuchane łączymy w pakiety z animacyjne

Programy scenariuszowe 

To dobra zabawa dla dorosłych i dzieci, podczas której animator wskazuje kierunek działań,  pomaga wcielić się w rolę.  Jedyną granicą zabawy jest wyobraźnia uczestników. Programy te sprawiają, że grupy doskonale się integrują. 

– Wioska Indiańska

Program animacyjny, w czasie którego poznajemy kulturę Indian. Wdrażamy się w życie wioski  i wykonujemy codzienne zadania rdzennych mieszkańców: polowanie na bizony, rozpalanie indiańskiego ogniska za pomocą łuków ogniowych, tworzenie indiańskich pióropuszy, nauka tańca indiańskiego wraz z typowymi instrumentami muzycznymi. 

– Bezludna Wyspa

Program animacyjny,  w czasie  którego uczestnicy wcielają się w rolę rozbitków, aby przetrwać muszą zorganizować sobie życie na wyspie. W programie między innymi wznoszenie pierwszych budowli, stanowienie prawa i zdobywanie pożywienia.

– Warsztaty kulinarne

Program wyzwala dużo emocji, ponieważ gotowanie odbywa się w warunkach polowych. Uczestnicy gotują swoje potrawy według przygotowanych wcześniej przepisów w kociołkach. Aby przyrządzić posiłek, należy wcześniej rozpalić ognisko za pomocą krzemienia, zdobyć wodę, pokroić i obrać warzywa.

– Wielkie budowanie 

Każdy w mniejszym bądź większym stopniu miło wspomina zabawę klockami ,,Lego”.  Nasze klocki są większe to i emocji jest więcej. Program uczy współpracy w grupie.  W ramach tego programu uczestnicy: 

budują znane na  całym świecie budowle 

tworzą giga domino

projektują własne miasto 

Gra terenowa 

Mamy duże doświadczenie w tworzeniu gier terenowych i posiadamy wiele atrybutów np: saperka, krzesiwo, kompas, które sprawiają, że gra jest emocjonująca i pozostaje w pamięci na długo. Aby dotrzeć do celu grupa musi posiadać takie umiejętności jak zdolność czytania mapy, orientacja w terenie, umiejętność łączenia faktów i praca w zespole. Niezbędna będzie także:

męska siła

kobieca intuicja 

dziecięca fantazja

Atrakcje Aktywne

– olimpiada

Tworząc program olimpiady łączymy standardowe konkurencje (przeciąganie liny, wyścigi w nartach 3-osobowych, rzuty do celu, rzut oszczepem) oraz zgodnie z naszym motto nowe niezwykłe konkurencje. 

– giga twister

Idealna zabawa na początek imprezy, doskonale integruje.   

– tower power

Integrująca zabawa wymagająca współpracy i precyzji.

– giga jenga

Zabawa, którą prawie każdy z nas  dobrze zna, u nas w skali macro. 

 

Św. Mikołaj

W okresie  świątecznym oferujemy szeroki zakres usług Mikołajkowych

– wizyta Św. Mikołaja w galerii, firmie, domu 

– warsztaty świąteczne (zdobienie pierników, tworzenie ozdób świątecznych i inne)

–  fotobudka w świątecznej dekoracji 

– dekoracja: tron Św. Mikołaja, choinki, ozdoby